Успішне місто

«ЛУН місто» запустив інтеративну мапу закладів, які працюють під час відключень світла

На інтерактивній мапі Києва від «ЛУН місто» тепер можна перевірити, які заклади мають автономне живлення і працюють навіть під час загальних відключень світла.

Там позначені кафе, магазини, коворкінги, кав’ярні, перукарні, аптеки, заправки поштові відділення, медичні центри та інші сервіси.

Мапа постійно оновлюється та доступна на сайті й у застосунку.

«Більшість заправок мають власні генератори та повністю автономно забезпечують себе електроенергією. На «Новій пошті» можна розрахуватися та отримати посилку за допомогою мобільного застосунку. Comfy та «Фокстрот» оновлюють інформацію про роботу своїх магазинів в «ЛУН Місто», а також зазначили там ті, що мають можливість працювати автономно. Мережа магазинів «Сільпо» також вже мають генератори на основних точках та найближчим часом планують розширювати цю мережу», – відзначають у «ЛУН Місто».

На мапу ще можна додати інформацію про роботу свого бізнесу, для цього потрібно заповнити анкету за цим посиланням. Представників мережевого бізнесу просять писати на пошту misto@lun.ua.

Росія з 10 жовтня регулярно атакує українські обʼєкти енергетики. Через це «Укренерго» час від часу застосовує стабілізаційні чи аварійні відключення й просить українців ощадно користуватися електроприладами в години пікового навантаження (уранці, з 07:00 до 11:00, і ввечері з 17:00 до 23:00).

Джерело