Успішне місто

Кав‘ярня Innominate Coffee у волонтерському хабі Gumka.Hub на Солом’янці

Кав’ярню Innominate Сoffee відкрили у волонтерському хабі Gumka.Hub на Солом’янці в Києві.

«Таке незвичне поєднання спокійного життя й війни, де люди можуть бачити роботу волонтерів зсередини, бачити, як відбувається допомога країні. Або просто прийти й нагадати собі, що війна все ще триває, і навіть маленьке горятко кави може допомогти хлопцям із передової, бо, на жаль, багато людей почало забувати про це», – кажуть у закладі. 

Ідея поєднати працюючу до війни кав’ярню з штабом виникла в засновників разом із потребою у волонтерському штабі. Вони волонтерили з перших днів і задумувалися над відкриттям благодійного фонду.

Прямо в приміщенні розміщено склад й офіс волонтерів, «щоб люди власними очима бачили, куди їдуть гроші, і мали змогу приносити необхідні продукти харчування, засоби гігієни, ліки й медикаменти». Повністю весь прибуток кав’ярні-штабу йде на потреби ЗСУ (закупівля необхідної військової амуніції), для поліції й ТРО тут є знижка 50%.

«В інтер’єрі ми прагнули зробити атмосферу і антураж, так, щоб люди, заходячи до нас, розуміли, що війна продовжується. У нас зібрано дуже багато трофеїв з фронту, як подяка від бійців: відстріляні тубуси від рпг, військові ящики з-під ракет, гільзи від снарядів, орківський пайок».

Приміщення розраховано на десять посадкових місць. У меню є кавова й какао-карта. Усе на спеціальному зерні й натуральних інгредієнтах. 

У МЕНЮ:

Еспресо/Американо – 35 грн
Капучино – 50/55/60 грн
Лате – 60/65 грн
Фільтр – 45 грн
Какао класичне – 40/45 грн
Какао зі смаками – 60/75 грн
Лимонад – 50 грн

10:00–20:00.
м. Київ,
вулиця Єреванська, 2
INSTAGRAM

Джерело