Успешный город

Кабмін надав на відновлення інфраструктури Харківщини 300 мільйонів — Верещук

Кабінет міністрів України надав на відновлення інфраструктури у Харківській області 300 мільйонів гривень.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомила віцепрем’єрка Ірина Верещук.

«Ми виділили чергових 300 мільйонів на Харківську область. Однак, ви ж розумієте підступність ворога. Вони знищують інфраструктуру, критичну інфраструктуру, енергетичні об’єкти. Ми це все розуміємо і тому готуємось, щоб евакуація була швидкою, гуманітарне реагування було негайним», — сказала Верещук.

Вона також повідомила, що люди з деокупованих територій, зокрема Ізюма, Куп’янська та Вовчанська, переважно їдуть нині до Харкова, але у місті закінчуються місця, то ж людям пропонують їхати до інших областей.

«У Харкові теж вже не вистачає приміщень, до прикладу, в гуртожитках вищих навчальних закладів, куди селять. Ми пропонуємо людям їхати далі. Це Хмельницький, це Житомир. В нас є домовленості з регіонами центральної і західної України, куди ми привеземо людей», — повідомила Верещук.

«Вони не будуть стояти на пероні і точно не будуть самостійно орендувати приміщення. Ми ж знаємо, наскільки це важко. Оренда дорога і люди дуже цього бояться, що залишаться взимку на вулиці. Цього не буде», — додала віцепрем’єрка.

За кілька тижнів деокуповані території Харківської області отримають дрова за програми Міністерства реінтеграції.