Із Харкова запустять дешеві автобусні маршрути до Європи

Із Харкова запустять дешеві автобусні маршрути до Європи

Один з найбільших автобусних перевізників Європи FlixBus оголосив про вихід на ринок України

Вже найближчим часом будуть запущені бюджетні автобусні перевезення із Харкова, Києва та інших українських міст, повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури. 

FlixBus успішно працює вже у двадцяти дев’яти країнах, і тепер до цього списку буде додано Україна. Всі автобуси даної компанії оснащені технічними новинками: безкоштовним Wi-fi і GPS-трекером для відстеження шляху. Вартість квитків на певні маршрути може бути динамічною.

 

 

«В 2018 році, коли ми починали реформу і заявили голосно на всю країну, що в Україні будуть нові якісні автобуси — ніхто не вірив, і всі ставилися до цього скептично. Сьогодні — це вже відбувається. Перехід до конкурентних якісним автобусним перевезенням, заснованим на використанні технологій і жорсткому дотриманні законів — незворотній. Ті перевізники, які зрозуміють це першими і почнуть свій прогрес, в перспективі виграють більше всього», — пообіцяв міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Рейси їз Харкова та інших українських міст будуть виконуватися у п’ять країн: Німеччину, Австрію, Чехію, Польщу й Угорщину. Вартість одного квитка, згідно з попередніми даними, складе від п’яти до п’ятнадцяти євро.

Українці зможуть частіше подорожувати, адже тепер Європа стане для них ближче і доступніше. У керівництві автобусної компанії вже чекають ажіотаж, з яким доведеться зіткнутися незабаром після відкриття рейсів. Втім, перевізник запевняє, що дешеві квитки будуть доступні завжди. 

Джерело: https://kharkiv.znaj.ua/239184-iz-harkova-do-5-krajin-yevropi-vsogo-za-p-yat-yevro-ukrajincyam-prigotuvali-shchedru-propoziciyu

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *