Ілюзія харківської депресухи

Ілюзія харківської депресухи
  Фото: dobroe_utro_strana

Привіт! Ми запускаємо нову рубрику «Починай тиждень правильно» #successful_monday. Щопонеділка чекай на порцію порад та мотивації.

Ти вже відчув на собі цей катастрофічний брак тепла та світла? Починає бісити погода? Вже хочеться гуляти парком, насолоджуватися кавою на літніх майданчиках кав’ярень і скинути з плечей цю важку ношу – пуховики та шуби? Та і душевний стан: то вгору, то вниз. То добре все, то звідки не візьмись сум находить. У справах все точнісінько так і гороскопи не читай. Шалене коливання. Турбулентність внутрішнього «я». Прошу зауважити, що причин для хвилювання нема. Це масові депресії впливають на енергетичне поле землі , тому так чи інакше, цей стан може торкнути кожного, хто комунікує в соціумі.

Я маю для тебе кілька порад, які допоможуть не закрутитися у вихорі депресивного Ха.

1) Почни з тіла.
Зимово-весняний період – це час авітамінозу. Не нехтуй вітамінами. Додавай їх у свій раціон у максимально можливих кількостях. Не дивлячись на сніг, по календарю зима вже скінчилася, тому варто готуватися до відкритого одягу. Запишись в спортзал, на танці, йогу. Фізична активність не лише приводить в тонус м’язи, а і покращує загальний емоційний стан. Отож, рухайся та посміхайся, заради свого задоволення.

2) Балуй своїх ендорфінчиків та серотинінчиків.
Ти напевне знаєш той факт, що шоколад задовольняє гормон радості. Це не значить, що варто їсти той шоколад, наче не в собі. Можеш замінити його філіжанкою кави зранку. Краще не самому, а у компанії коханої людини. Кохання – також спонсор твого гарного настрою. Але врахуй: кави не більше однієї чашки в день, так само як і не більше однієї коханої людини. Це врятує від передчасної тривоги та швидкої втоми.

3) Правильні вихідні.
У цей період потрібно гарно організовувати свій відпочинок. Намагайся влаштовувати для себе дні повного релаксу. Якщо ти активно працюєш 5 днів на тиждень, то твої субота та неділя – це підзарядка на наступний тиждень. Всесвітньо відомі вчені помітили, що ті, хто відвідують Cinema club у компанії Successful Kharkiv щонеділі о 18:00 продуктивніше втілюють свої заплановані цілі. Чому? Тому, що перегляд фільму на проекторі у затишній кав’ярні, з гарячим шоколадом чи глінтвейном лагодить вірний тон відпочинку і цим налаштовує на робочі будні. Плюс ще у тому, що у такий вечір тобі пропонується переглянути не якісь там сучасні фільми, а старі, добрі, у яких є той ще дух вісімдесятих чи дев’яностих. Потрібне вірне налаштування? Гоу на кінопоказ. Бери своїх друзів, другу половинку чи приходь сам та знаходь нових знайомих. Ну звісно, це не реклама, а корисна рекомендація. Не віриш? Перевір самостійно!

4) Мотивація – панацея від ліні.
Став перед собою цілі. Працюй над своїм самовдосконаленням. Надихайся та завантажуй на пам’ять мозку нову мотивацію. Мабуть чув, що найкращі ліки від нудьги – це зайнятися чимось. Рекомендую корисною для тебе справою, тобто омріяною. Справою життя. Одна із причин депресії – це робота з тим, що не приносить задоволення. Задовольняй свої потреби паралельно, не відкладай улюблену справу на наступне життя. Якщо сьогодні вона ще не приносить гроші, роби те, що приносить, не забиваючи на омріяне. І брак часу – це не виправдання, по крайній мірі я тобі у це вірити відмовляюся.

5) Час для себе.
Не забувай, що поза роботою, розвагами, друзями, стосунками, є один «звірьок», який постійно потребує твоєї уваги – це ти сам, твоя душа, твій внутрішній світ. Знаходь час, щоб побути сам на сам із собою, у тиші, аби не пропустити промову серця. Бо як можна слухати серце, коли у ритмі шаленого Ха, його просто не чути.
І на завершення – ніякої депресії нема! Той факт, що сніг задовбав усіх і всі чекають на тепло – безперечно правдивий, але твій стан… Ніяке енергетичне поле не зможе тиснути на тебе, якщо ти встановлюєш вірні налаштування. Все в нашій голові. Гарних робочих буднів! До наступного понеділка!

____
✍🏻Ілона Вовк

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *