Успешный город

Громадський транспорт Києва продовжить зупинятися під час тривоги, а на зупинках облаштують інформацію про укриття

Громадський транспорт продовжить зупинятися під час повітряної тривоги. Рада оборони міста Києва розглянула електронну петицію громадян, утім не скасувала свого рішення від 1 серпня.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Інформатор.

«Рада оборони міста Києва розглянула петицію щодо скасування зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги, але не змінила своє попереднє рішення. Департамент муніципальної безпеки КМДА та КП «Київпастранс» отримали доручення обладнати зупинки наземного громадського транспорту інформацією про найближчі укриття», – повідомив Микола Поворозник.

Він закликав пасажирів користуватися укриттями та не залишатися на зупинках під час повітряної тривоги.

«Будь ласка, дбайте про власну безпеку. У разі, якщо сигнал про повітряну тривогу застав вас у громадському транспорті, слідуйте в укриття. Нагадаю, що після відбою повітряної тривоги можна продовжити рух у тому ж транспортному засобі або скористатися наступним. Повторно сплачувати проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно», – зауважив перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, мапа укриттів розміщена на Офіційному порталі міста Києва за посиланням: https://cutt.ly/ZZnFKng, а також у міському застосунку «Київ Цифровий».