Харківські важкоатлетки встановили рекорди України

Харківські важкоатлетки встановили рекорди України

У Хмельницькій області пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, на якому спортсмени Харківщини завоювали дві золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, у змаганнях серед жінок харків’янка Ірина Деха впевнено перемогла в ваговій категорії до 76 кг та встановила три рекорди України серед жінок: 103 кг у ривку, 123 кг у поштовху та 226 кг у сумі двоборства.

Також чемпіонкою України у вазі до 55 кг стала Каміла Конотоп. У сумі двоборства вона підняла вагу 184 кг: 86 кг у ривку та 98 кг у поштовху.

Срібну медаль у змаганнях серед жінок завоювала Світлана Самуляк (вагова категорія до 49 кг), яка у сумі двоборства підняла 144 кг (68 кг + 76 кг). Також Самуляк встановила рекорди України в ривку серед спортсменок до 17 та до 20 років.

Бронзовими призерками стали: Марія Гангур (вагова категорія до 59 кг) – 170 кг, Анастасія Власенко (вагова категорія понад 87 кг) – 196 кг.

У змаганнях серед чоловіків Ігор Конотоп здобув срібну медаль у ваговій категорії до 81 кг. У сумі двоборства він підняв 311 кг: 140 кг у ривку та 171 кг у поштовху.

Бронзові нагороди вибороли: Олександр Лавриненко (вагова категорія до 67 кг) – 252 кг, Антон Марущак (вагова категорія до 73 кг) – 280 кг.

В ОДА зазначили, що чемпіонат став одним з етапів підготовки та формування національної збірної України до чемпіонату світу, який у вересні відбудеться в Таїланді.

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *