Харків’яни поклали квіти на Меморіалі Слави

Харків’яни поклали квіти на Меморіалі Слави

У Харкові відсвяткували 76-річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників. 

Харків’янка Ніна Миколаївна прийшла до Меморіалу Слави, аби покласти квіти та помолитися за загиблих на війні родичів. Крізь сльози жінка згадує: під час нацистської окупації міста було дуже тяжко.

Ніна Миколаївна, харків’янка
У меня просто нет слов, это настолько эмоционально тяжело. Я сама харьковчанка коренная. У меня очень многие родственники погибли на войне. Дяди мои. Для меня это очень тяжело.

На святкування 76-річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників біля Меморіалу зібралися понад 8000 харків’ян та гостей міста. Ветерани і молодь під національними стягами пройшли головною алеєю, аби покласти квіти біля вічного полум’я.

Миколай Бунін, харків’янин

Сюда, на это место прихожу каждый год, когда есть такая возможность, когда нахожусь в Харькове. Это подвиг людей старшего поколения. Я ровесник победы. Хочу немного рассказать о своей семье: у моего отца было 5 братьев и одна сестра – шестеро детей в семье. С началом войны сестру мобилизировали на трудовой фронт, а всех братьев на боевой. С войны вернулось только два человека. 

А ось Євгеній Крузін відзначає одразу два свята – день визволення міста та 90 років з дня народження. Розповідає: пережив окупацію Харкова та бачив, як відбудовували зруйноване місто. Потім отримав вищу освіту і став викладачем. Сьогодні біля Меморіалу зустрів безліч колишніх учнів.

Євгеній Крузін, харків’янин
Я на это место всегда хожу, состою в совете ветеранов, по этому каждый год посещаю Мемориал. Тем более тут расстреляли дедушку моей жены в 1942. Я был еще мальчишкой в оккупации. Мне 12 лет было. По этому для меня это довольно плачевное место. 

Як повідомили у поліції, не зафіксовано жодного випадку, щоб учасники заходу використовували заборонену символіку чи предмети.

Джерело:https://www.objectiv.tv/objectively/2019/08/23/harkiv-yani-poklali-kviti-na-memoriali-slavi-video/

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *