Успішне місто

Головну ялинку 2022 у Києві прикрасять 20 тисяч іграшок – ФОТО

Головна ялинка країни цього року буде штучною, як і в минулому році, а її висота буде 31 метр. Також ялинка буде пишнішою, у порівнянні з минулорічною, та ширшою на 3 метри. Над ялинкою підвісять гірлянди у вигляді великого купола. Він займе площу діаметром майже 70 метрів.

Ялинку-2022 у Києві прикрасять 20 тисяч іграшок. Про це розповів Ігор Добруцький – президент Folk Ukraine, організатор новорічного свята на Софійській площі у Києві.

За його словами, святкове дерево на Софійській площі прикрасять невеликими кульками двох кольорів – червоного та золотого. Це будуть абсолютно нові ірашки, зроблені із пластика. Зараз їх ще виготовляють на підприємстві у Львівській області. Планується, що головна ялинка країни виглядатиме в цих іграшках так, ніби вона оповита бісером.

“У цьому році ми прикрасимо ялинку невеликими іграшками вітчизняного виробництва. Одна – 8 сантиметрів в діаметрі. Їх буде 20 тисяч, не менше. 75% – червоного кольору, і 25% – золотого. За обсягом це ціла фура іграшок. Приблизно, через тиждень їх привезуть до Києва“, – сказав Ігор Добруцький.

“Гірлянди будуть світитися теплими вогнями – від білого до червоного“, – сказав Добруцький.