Forever Young – новий ресторан засновника «Чашки» та Mimosa Brooklyn Pizza на Бессарабці

Forever Young – новий ресторан засновника «Чашки» та Mimosa Brooklyn Pizza на Бессарабці

Заклад Forever Young почав роботу на вулиці Басейній на Бессарабці. Це новий формат ресторатора Ігоря Сухомлина («Чашка», Mimosa Brooklyn Pizza, Fish & Pussycat), який відкрили на колишній локації закладу «Срібні ложки».

«Знову про молодість, про вічну. Тут і дивні картини, і капуста, і тако, і зухвала винна карта, і коктейлі з низьким вмістом алкоголю», – пише Сухомлин.

У Forever Young не прив’язуються до однієї кухні, у меню поєднання позицій із різних країн. Наприклад, у меню «Крем-суп із єрусалимського артишоку та цвітної капусти з блакитним сиром і горіхом пекан» (175 грн), «Тако з яловичиною, харісою та овочевою сальсою» (245 грн), «Вега-боул із тофу, кіно, броколі та цвітною капустою» (155 грн) і «Голубці з крабом у вершковому соусі» (450 грн).

З МЕНЮ:

Сібас, пюре з цвітної капусти, печена картопля, молодий горошок – 315 грн
Ризото з печеним баклажаном, артишоками та пармезаном – 245 грн
Бургер із котлетою з яловичини, страчатела, соус «Харіса», листя салату – 235 грн
Лимонний суп із креветками – 220 грн
Груша, запечена у листковому листі з фісташками, ванільним морозивом і солоною карамеллю – 196 грн

З КОКТЕЙЛЬНОЇ КАРТИ:

Коктейль Grinch – 250 грн
Коктейль Brave Heart – 250 грн
Коктейль Four Reasons – 200 грн

Коктейльну карту Forever Young розділили на кілька категорій за міцністю змішаних напоїв: Strong (150-250 грн), Medium (150-250 грн) та Low ABV (180-250 грн). В останньому блоці пропонують коктейлі з низьким вмістом алкоголю: наприклад, це Just In (180 грн) з Aperol і сливово-ванільним лікером, Raphael (200 грн) на ромі та лікері й Grinch (250 грн) на основі горілки, чаю матча та сиропу з лемонграсу. У меню додають, що на запит гостя готують і класичні коктейлі.

За винну карту відповідає нова фахівчиня мережі Санта Рудзіте, яка має дозвід роботи в лондонському ресторані Ферґюса Хендерсона St. John і київському необістро «Асамблея». Келих вина – від 124 до 265 гривень. Також пропонують безалкогольне вино: «Шардоне» (90/520 грн), «Каберне Совіньйон» (90/520 грн) та «Ігристе розе» (90/520 грн).

Це проєкт команди архітектора Слави Балбека Balbek Bureau. Заклад має два поверхи, перший і мінус перший. Одну з робіт в інтер’єрі виконав художник Сергій Майдуков.

Адреса: вулиця Басейна, 5-Б, 09:00-23:00

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *