Успішне місто

Директор ЦРУ обговорював з російським колегою питання ядерної зброї через спецканал, — ЗМІ

Протягом року досвідчений дипломат Білл Бернс від імені Байдена неодноразово проводив переговори з росіянами. Колишньому послу США у РФ відводиться роль ключового посередника і натомість погіршення американо-російських відносин.

Сполучені Штати й РФ мають канали для обговорення питань, пов’язаних з управлінням ядерними ризиками, заявила Елізабет Руд, тимчасова повірена у справах США у РФ. Про це повідомляє російське інформагентство “РИА Новости”.

Ці коментарі американського дипломата відбулися після зустрічі директора ЦРУ Білла Бернса з керівником російської служби зовнішньої розвідки Сергієм Наришкіним в Анкарі на початку листопада.

“Сполучені Штати мають канали для управління ризиками, пов’язаними з Російською Федерацією, особливо ядерними ризиками. І в цьому була мета зустрічі директора ЦРУ Білла Бернса з його російським колегою”, — пояснила дипломат.

Наголошується, що питання війни в Україні представники двох країн не обговорювали.

Протягом року Бернс за розпорядженням адміністрації Байдена неодноразово проводив переговори з росіянами. Досвідчений дипломат і колишній посол США РФ виконував роль ключового посередника на тлі погіршення американо-російських відносин.