Успішне місто

Двоповерховий бар Broen від власників Blur Coffee та Octo Tower біля «Олімпійської»

Broen – це новий заклад від засновників Blur Coffee та Octo Tower у форматі бару. Офіційне відкриття відбудеться 2 вересня, у тестовому режимі починають роботу 29 серпня о 13:00.

Концепція

Broen – це двоповерховий бар, який відкрили на вулиці Великій Васильківській між станціями метро «Площа Льва Толстого» й «Олімпійська». «Мені завжди подобався скандинавський підхід до життя, до того ж хотілося обрати лаконічну назву. Broen шведською означає «міст», а отже, певний зв’язок. А ми вважаємо, що бар – це не стільки про алкоголь, скільки про зв’язок і спілкування», – розповідає співвласник Євген Білоусов, який із командою запустив заклади Blur Coffee, WhaiThai, Octo Tower і Sinners Bar на Мечникова.

Попри формат бару, Broen не позиціюють винятково як вечірній заклад, гостей запрошують упродовж усього дня. Цілий день готуватимуть страви та пропонуватимуть каву, також готуватимуть коктейлі та наливатимуть вино та сидр. У перший тиждень роботи працюватимуть із 13:00, зрештою хочуть вийти на режим із 09:00 до 21:00 у будні і до 21:45 у п’ятницю та суботу. 

Локація

Broen розташований у житловому будинку на Великій Васильківській, раніше в цьому приміщенні працював барбершоп і магазин Dolce & Gabbana. На двох поверхах загалом приблизно 200 квадратних метрів, але два рівні розділили за функціями: на першому передбачені закуски та напої із собою та кілька посадкових місць, а на другому – основна посадка, відкритий бар і кухня, а також балкон із краєвидом на планетарій і костел святого Миколая.

У зоні біля входу встановили вітрину із закусками та бар із вином і сидром. «Можна взяти пляшку вина з прошуто чи брускетами та посидіти внизу, а можна взяти із собою. Якщо берете пляшку внизу, віддаємо без доплат, а якщо берете пляшку та сідаєте на другий поверх, враховуємо невеликий cork fee», – розповідають у Broen. Через це зону внизу жартома називають duty free.


У закладі 101 посадкове місце, включно зі столами на відкритому балконі. Приміщення обставили вінтажними та реставрованими столами та стільцями, включно з кількома комунальними столами на другому поверсі, а також зеленим диваном. Ще частину меблів і світильники на стелі повторно використовують із промислових будівель.

Бар і кухня

«Ми давно хотіли відкрити великий міський бар, куди можна було б прийти й на каву, і на вино, і на коктейль. І щоби бармен не дивився на тебе з-під лоба, а порадив напій, який підійшов би саме тобі», – розповідає співзасновник Євген Білоусов. За напої у Broen відповідає бар-менеджер Дмитро Коломієць, який протягом шести років працював у коктейльному барі Parovoz Speak Easy та є бренд-амбасадором Diageo Reserve в Україні.

З меню:

Брускета з тунцем і сальсою – 135 грн
Брускета з персиком і крем-сиром – 135 грн
Мус із лососем та апельсином – 130 грн
Мус із тунцем та огірком – 105 грн
Тартар із копченого лосося – 175 грн
Гратен із хамоном – 135 грн
Кінг-кліп з овочами та кокосовим молоком – 280 грн
Кесаділья з курячим філе та чедером – 165 грн
Камамбер у тісті з ягодами – 225 грн
Веганські морквяні кульки з кукурудзою та сирні кульки з цибулевими кільцями фрі – 300 грн
Брауні з горіхами – 125 грн

м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 48
09:00–21:30
INSTAGRAM

Джерело: https://www.the-village.com.ua/