Успешный город

Де в Києві дивитись кіно просто неба

Що може бути краще, ніж «Титанік» на великому екрані під літніми зорями! На щастя, в столиці є не одна і не навіть не дві локації, де можна подивитися улюблені кінострічки просто неба. Пропонуємо список кінотеатрів, де можна насолодитися найкращими комедіями або трилерами.

Джерело: https://gloss.ua/events/134784-de-v-kijevi-divitis-kino-prosto-neba

Кіно у Сирецькому парку

В одному з найзеленіших місць Києва усе літо відбуватимуться кінопокази просто неба. 8 липня глядачі подивилися фільм видатного грузинського режисера Зази Урушадзе «Антон і червона химера«, 15 липня – міську історію жахів «Історія панельного дому», 22 липня – українську комедію «Герой мого часу«. Ці і наступні сеанси відбуватимуться щочетверга о 21:30 на сцені Сирецького парку. Вони пройдуть у рамках проєкту «Сусіди«, організованого Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр».

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією. Сторінка в Facebook

Кіновернісаж у парку Шевченка

З 25 червня по 25 серпня у столичному парку працює літній кінотеатр українського кіно. Тут демонструють документальні, соціальні, дитячі та сімейні стрічки.

Вхід на всі покази вільний.

Початок сеансів щодня о 21:00. Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/kinovernissageopenspace

Sunset cinema

Мережа кінотеатрів просто неба має кілька локацій у Києві та в Одесі. Там офіційно демонструють кращі фільми усіх часів. А перед переглядом можна насолодитися відпочинком біля басейну однієї з локацій.

Адреси: Паркова дорога, 3; Братська, 6; Райдужна, 25а.

Вартість: 140-400 грн. Сайт: https://sunsetcinema.com.ua

Кіно у Солом’янському парку

У затишному місці, а саме на території схилистого Солом’янського парку, вже не перший рік волонтери показують місцевим та гостям улюблені стрічки всіх поколінь. Поруч є затишне кафе, де можна перекусити та взяти смаколики під кіно.

Вхід зі сторони вул. Генерала Шаповала.

Вартість: безкоштовно.

Початок сеансів: щоп’ятниці та щосуботи о 21:30. Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/imsolomenki/