Де пити каву в центрі Києва: нові локації

Де пити каву в центрі Києва: нові локації

Де пити каву в центрі Києва, розповідає редакція PostEat. Чи не щодня в місті відкривається нова кав’ярня, де гостям пропонують як класичні, так і авторські кавові напої. Щоб урізноманітнити ваші кавову будні, редакція PostEat дізналася, які нові кав’ярні Києва з’явилися в центрі міста.

Native Coffee

Де: вул. Льва Толстого, 22

Бюджет: ₴₴.

Напої: еспресо – 35 грн, допіо – 45 грн, капучино – 40 грн, лате – 45 грн, флет уайт – 50 грн, дабл капучино – 55 грн.

Деталі: кав‘ярня, заклад знаходиться в центрі міста поруч з Ботанічним садом, інтер’єр в скандинавському стилі, кавова класика, напої на рослинному молоці, десерти, випічка, pets friendly, take away.

Кав‘ярня Native coffee знаходиться в центрі міста поруч з Ботанічним садом. Крім кавової класики в кав’ярні пропонують какао, матча-лате, колд брю, каскару. Будь-який напій, який робиться з молоком, можуть приготувати на рослинному молоці. З десертів в Native coffee ви можете обрати печиво з журавлиною і шоколадом, горішки зі згущеним молоком, брауні, веганські десерти і цукерки, торти. До закладу можна завітати зі своїм домашнім улюбленцем.

Bloom

Де: вул. Шовковична, 48

Бюджет: ₴₴.

Страви: тропічний чізкейк – 160 грн, зелений смузі боул – 160 грн, оладки з цукіні з авокадо-кремом – 170 грн, авокадо тост на зерновому хлібі – 119 грн, сендвіч з печеними овочами та тофу на безглютеновому хлібі – 115 грн.

Напої: еспресо – 30/38 грн, фільтр – 45/60 грн, флет вайт – 70 грн, капучино – 65/75 грн, лате – 75 грн.

Деталі: кафе-кондитерська у центрі міста, бранч меню, healthy напої, літня тераса, take away.

Bloom — кафе-кондитерська у центрі міста з корисними десертами та напоями і бранчами. Кожна страва виготовлена без використання продуктів тваринного походження, рафінованого цукру, дріжджів та глютену. До страв пропонують каву на рослинному молоці, матча та какао.

Idealist coffee

Де: вул. Басейна, 6 (ТЦ Mandarin Plaza); вул. Антоновича, 44

Бюджет: ₴₴.

Напої: еспресо – 49 грн, фільтр – 49 грн, капучино – 59 грн, дабл капучино – 69 грн, лате – 69 грн, вега раф – 69 грн, V60 – 69 грн.

Деталі: мережа кавярень, specialty coffee, класика та альтернатива, take away, доставка.

Idealist — мережа кав’ярень, яка розвиває кавову культуру в українських аеропортах. Нові локації Idealist coffee з’явились у центрі міста —  в жилому комплексі Chicago Central House на Антоновича та в торгівельному центрі Mandarin Plaza. Перша кав’ярня відкрилась в терміналі А Київського аеропорту «Жуляни», друга локація Idealist працює в міжнародному аеропорті «Бориспіль». Також локація кав’ярні є на Печерську в бізнес-центрі IQ. В меню кав’ярень класична та альтернативна кава, можна обрати позицію на рослинному молоці.

TEPLO candle shop

Де: вул. Льва Толстого, 15

Бюджет: ₴₴.

Напої: еспресо – 30 грн, допіо – 50 грн, американо – 40 грн, фільтр – 50 грн, флет уайт – 55 грн, капучино – 50 грн, лате – 55 грн, колд брю – 60 грн.

Деталі: виробник парфумованих свічок, шоурум, кав’ярня-бар, знаходиться в центрі, стильний інтер’єр, столики на вулиці, вино келихами, коктейлі, кава, снеки, десерти, take away.

Крамниця парфумованих свічок Teplo знаходиться поруч із парком Шевченко. В закладі об’єднали формат шоуруму з кав’ярнею та винним баром. В кав’ярні пропонують класичну та фільтр-каву, вино келихами, лимонади і десерти. Каву можна випити на стильний невеликій терасі Teplo або взяти із собою.

Coffee Rite

Де: Бессарабська площа, 2

Бюджет: ₴.

Напої: еспресо – 20 грн, американо – 21/33/41 грн, капучино – 28/39/45 грн, лате – 28/39/44 грн, раф – 35/45/55 грн, флет уайт – 38 грн, допіо – 29 грн, фільтр – 30/37 грн, капуоранж – 55 грн.

Деталі: кав’ярня, знаходиться на Бессарабському ринку, стильний інтер’єр, класична кава, смузі, лимонади, холодні напої, take away.

Кав’ярня Coffee Rite знаходиться на Бессарабському ринку і розпочинає роботу о 7 ранку. В меню класична кава, яку можна замовити на рослинному молоці. А також чаї, смузі, молочні коктейлі, айс-напої та лимонади.

Джерело: https://posteat.ua/obzory/de-piti-kavu-v-centri-kiyeva-novi-lokaci%d1%97/

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *