Успешный город

Ботанічний сад НУБіП України

Ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування України був заснований у 1928 році. Його створили для науково-навчальних цілей із дослідження та розв’язання проблем акліматизації, збереження, розмноження та селекції в спеціально створених умовах рідкісних і типових видів рослин.

На території ботанічного саду зростає велика кількість видів рослин, понад 3500 таксономічних одиниць. Загальна площа бот саду складає 53 га, але більша частина не облаштована для відвідувачів і слугує навчальною базою та великою практичною лабораторією для студентів. Тут розташовуються дослідні ділянки кафедр садівництва, овочівництва, відтворення лісів та лісової меліорації, конярства і бджільництва, розсадники лісових та декоративних рослин і багато інших науково-навчальних ділянок.

Менша частина бот саду облаштована для звичайних відвідувачів, тут є вимощені доріжки, лавки, ліхтарі, альтанки, містки, струмочки, таблички з корисною інформацією та велика колекція дерев’яних скульптур. На відносно невеликій ділянці ви побачите величезну кількість різноманітних дерев, кущів, квітів і декоративних рослин. Частина з них буде незвичайна та непритаманна для нашого регіону. Також біля кожного виду стоїть табличка з назвою та природною зоною зростання.

Проходячи стежками ботанічного саду просто очі розбігаються від того розмаїття природи. Він дуже насичений і в кожну пору року буде різним. Восени зацвітуть магнолії та тюльпанове дерево, потім троянди та ін. Отже, як і Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка є сенс відвідувати його декілька разів на рік.

Вартість відвідування – безкоштовно
Графік роботи – 08:30-17:30 / вихідні – субота, неділя
Телефон для довідок – (044) 527-81-00