Сьома Битва Стартапів «Час відростити ріг | 13 липня

Сьома Битва Стартапів «Час відростити ріг | 13 липня

 Битва Стартапів «Час відростити ріг» відбудеться 13 липня у Харкові. 

13 липня у Харкові відбудеться Битва IT- та фінтех-стартапів, переможець якої стане одним із 10 фіналістів інвестиційного змагання, а в серпні поточного року змагатиметься за головний приз Битви стартапів «Час відростити ріг» – $10 000 від UKRSIBBANK BNP Paribas. Організаторами заходу стали Інвестиційна платформа Startup.Network та UKRSIBBANK BNP Paribas. 

«Битва Стартапів» – це чудова можливість для кожного підприємця отримати інвестування для розвитку свого стартапу. Захід об’єднує експертів, інвесторів і підприємців у галузі венчурного інвестування. «Битва стартапів» дозволить кожному учаснику не тільки поборотися за головний приз, а й отримати цінні поради від експертів. 

Битва Стартапів «Час відростити ріг» відбудеться в два етапи: 

З 17.00 до 18.00 – підприємницький блок: 
Формат першої частини заходу – короткі виступи досвідчених гравців локального інвестринку, під час яких вони розкажуть про останні події та новини у світі інвестицій, дадуть відповіді на питання молодих колег та цінні рекомендації, поділяться рецептом досягнення успіху в розвитку стартапів. 

З 18.00 до 20.00 – інвесторський блок «Презентації стартапів»: 
Другий етап заходу – виступи підприємців. На презентацію одного стартапу відводиться 6 хвилин, три з яких безпосередньо на виступ, і ще три – на питання і поради експертів. 
Переможцем баттлу стане тільки ОДНА команда, яка набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертної ради і вийде до фіналу серії битв «Час відростити ріг». 

Для тих, хто не зможе відвідати Битву стартапів особисто, буде організована онлайн-трансляція. 

Зареєструйте стартап і отримайте унікальну можливість презентувати свою бізнес-ідею 6 липня у Харкові. Переможцем змагання стане лише одна команда! Участь в якості гостя – безкоштовна, за попередньою реєстрацією battle.startup.network/events/304048/?utm_source=facebook&utm_medium=event&utm_campaign=StartupBattle_Kharkiv 

📅Дата и время: 13 липня 17:00 — 21:00
📍Локация: вул.Благовіщенська, 1
💰Стоимость:  Участь в якості гостя – безкоштовна, за попередньою реєстрацією battle.startup.network/events/304048/?utm_source=facebook&utm_medium=event&utm_campaign=StartupBattle_Kharkiv 

#events_kh #kh_event

 
Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *