Успішне місто

Анастасия Губанова. Ведущая программы на телеканале ОТБ “Харків Online Ранок”. Автор и ведущая передачи “Анатомія театру”.

Анастасія Губанова. Харьков

Анастасия Губанова. Ведущая программы на телеканале ОТБ “Харків Online Ранок”. Автор и ведущая передачи “Анатомія театру”.

Анастасія Губанова. Харьков

1. Коротко о вас. Почему именно этот вид рода деятельности?
Якщо говорити чесно, то я не зовсім працюю по спеціальності, так як фахом я актриса драматичного театру та кіно. Почавши працювати на телебаченні, мені хотілось спробувати щось нове, цікаве, щоб відкрити себе з іншої сторони та здобути досвід. Безперечно акторська освіта, дуже допомогла, та і допомагає до цих пір. Телебачення – це робота, яку дуже люблю і щаслива, що працюю саме на Харківському Обласному Телебаченні. Але театр – моє життя, моя душа, це однозначно і нікуди мені від цього не дітися. Сподіваюсь, що найближчим часом, зможу проявити себе в театрі і тоді відчую себе по-справжньому щасливою!

2. Что Вы больше всего цените в этой жизни? 

Моїми найбільшими життєвими цінностями є сім’я та традиції. Мені подобається, що мене так виховали і що саме такі цінності мають пріоритет.

3. Вы верите людям? 

Звичайно, що вірю! А як інакше, тоді було б дуже важко жити, для чого ускладнювати життя ще більше? Звісно, є люди яким я довіряю повністю, але на жаль є й такі яким можна тільки робити вигляд довіри. Проте знаю точно, довіряти потрібно, бо без довіри життя занадто важке та сумне.

4. Какие занятия Вам доставляют истинное удовольствие? 

Цілковите задоволення отримую від гри на сцені та створення нових театральних образів! Полюбляю співати і танцювати. Всі ці заняття приносять мені масу задоволення в житті!

5. Стали бы вы дружить со своим двойником? Почему? 

Так, якщо це була б моя сестра, у будь-якому випадку ми були би схожі, але зовсім різні водночас.

А от з незнайомкою, моєю копією то скоріш за все ні. Навіщо? Тоді були би якісь порівняння, наслідування чи копіювання, які робитимуть з людини дублікат іншої людини. Я вважаю, що потрібно жити своїм життям, а не підробкою чужого. Це як мінімум дивно.

Анастасія Губанова. Харьков

6. Ваш любимый цвет. 

Однозначно рожевий. Як на мене він дуже милий і може переміщати мене в дитинство. В рожевих тонах, почуваю себе маленькою щасливою дівчинкою.

7. Что Вам не нравится в себе? 

В мене немає, якихось комплексів. Можливо, щось в мені і не подобається оточуючим, але це вже їхнє бачення.

Мабуть моя прямолінійність, але близьким вона навпаки подобається, Мені важко відповісти на це питання, бо я задоволена собою і своїм життям!

З дня у день стараюсь самовдосконалюватись, бо розвивати себе потрібно завжди.

8. Какую музыку вы слушаете? 

Я слухаю музику всіх жанрів. Мій вибір залежить тільки від мого настрою, бо можу слухати поп, класику і рок. Чітких вподобань немає, тому напевно я меломан.

Анастасія Губанова. Харьков

9. Книга, фильм, песня с которыми должен быть знаком каждый? 

Беручи до уваги книги, то читаю різну літературу. З наукової полюбляю психологію, а щодо художньої літератури то вважаю, що будь-яка людина має познайомитись з Е.М. Ремарком, Р. Бредбері та Д. Брауном. Їх книги можуть багато чого навчати, порадити і допомогти у різних життєвих ситуаціях.

Погляди відносно фільмів то вони дуже схожі з літературними уподобаннями. Мені до вподоби фільми в яких є глибокий смисл, щоб після їх перегляду задуматись над собою, своїм життям та дізнатись щось нове.

Список фільмів які мені подобаються занадто великий, але б хотілось виділити з нього 3 найулюбленіших: «Список Шиндлера», «Піаніст», «1+1».

Щодо музики, то в кожного свої смаки і вподобання.

10. Назовите пять главных Ваших жизненных принципов. 

  • Перемагати
  • Любити
  • Вірити
  • Розвиватися
  • Не здаватися

Анастасія Губанова. Харьков

11. Когда вы в последний раз плакали? 

Важко згадати коли я в останнє плакала, що в принципі позитивно радує, бо потрібно радіти життю, мати позитивні думки і емоції, які будуть дарувати радість і не давати місця сльозам у нашому житті.

12. Что для Вас значит успех? 

Як на мене успіх це відчуття себе, власне сприйняття своїх цілей. Чому от саме цілі, якщо людина ставить їх перед собою і йде до них, це уже сприймається як успіх. Вважати себе успішною людиною, тільки через досягнення своєї цілі на певному етапі життя, і на цьому зупинитись, це уже не успіх, а марна трата часу та свого потенціалу. Успіх любить роботу, саморозвиток і зусилля, багато зусиль для якісного досягнення цілі і в свою чергу успіху. Тому, я вважаю аби бути успішною людиною потрібно щоденно працювати над собою та віддавати цій праці багато сил і енергії.

Анастасія Губанова. Харьков

13. Вы хотели бы что-то изменить в этом городе? 

Місті Харкову можу тільки побажати розквіту та сили, бо в цьому місті мене все влаштовує.

14. Что для Вас любовь? 

Любов – це коли взаємно. Тільки в цьому випадку може бути любов, стосунки, сім’я!

В першу чергу це взаєморозуміння, підтримка та повага одне до одного, і все що є взаємне – це для мене любов.

Любов – це чудово, завдяки їй людина розквітає, стає життєрадісною. Адже тільки в любові народжується нове життя, і не тільки дитина, а нове життя стосунків, нова сім’я, нове взаємне почуття.

Любити потрібно шалено, чесно і щиро, лишень за таких умов вона буде справжньою.

15. Чем бы Вы занялись в последний день своей жизни? 

Останній день свого життя провела б із сім’єю. Ми б пішли гуляти, веселитись, парк, атракціони, щоб досхочу насолодитись останніми моментами життя, зі своїми рідними.

16. Чего вы боитесь? 

В житті кожного є якийсь страх чи боязнь чогось. Напевне я більше боюсь за своїх близьких чим за себе, а про якісь вираженні страхи, то таких немає.

17. С каким животным вы ассоциируете себя? 

Скоріш за все із левицею або пантерою, спокійною, врівноваженою, але якщо вивести мене із цієї рівноваги, то боюсь, що комусь дістанеться на горіхи. Ну це звичайно жарт, але якась доля правди у цьому жарті є.

18. Оказавшись перед Богом,что вы ему скажите? 

Я попрошу пробачення за все, що зробила поганого в житті і попрошу здоров’я та щастя для близьких.

19. Как вы проводите свободное время? 

Влітку, люблю поїздки до моря, люблю природу, люблю розслабитись і насолоджуватись сонечком та теплою водичкою. А взимку, люблю почитати книгу за філіжанкою кави. Люблю поїздки додому, до рідного Львову, особливо на Різдвяні свята, які завжди святкуємо у сімейному колі. Якщо гуляти, то тільки в теплих місцях. Ні, я люблю сніг, але не дуже люблю холод, тому напевно більше люблю домашній затишок, або місця де тепло і затишно.

Анастасія Губанова. Харьков

20. Ваши пожелания нашим читателям. 

Найголовніше в житті це здоров’я, тому хочу побажати бути всім здоровими.

Хочу побажати всім щастя, так як тільки щасливі люди по справжньому живуть.

Ну і звичайно розвиватись, ставити цілі та йти до них, незважаючи ні на які перепони, добиватися того чого ви хочете, і тоді життя буде по справжньому цікавим та різнобарвним!

Залишити відповідь