40 закладів, які відкрили в Києві в липні

40 закладів, які відкрили в Києві в липні

Джерело: https://www.the-village.com.ua/village/food/food-guide/300081-established-july-2020-redkaya-ptitsa-delhi-delhi-feeltrd-idealist-biancoro

  • РЕСТОРАНИ ТА КАФЕ

«Редкая птица»

ДЕ: вулиця Басейна, 1/2

КОЛИ: 10:00–23:00

INSTAGRAM

«Редкая птица» – це новий заклад рестораторів Дмитра Заходякіна та Аліни Косічкіної («Хлібний», Holy Burger, «Стейкхаус»). Позиціюють як шефський формат – за кухню відповідає шеф-кухар Ілля Васильєв, який запускав російські заклади «Гребешки» та Leveldva. Інтер’єр – відповідальність Наталії Белоногової («Горыныч», «Северяне»). У меню не прив’язувалися до одного регіону – том-ям, севіче та вареники з вишнею.

Delhi Delhi

ДЕ: вулиця Велика Васильківська, 34

КОЛИ: 11:00–23:00

INSTAGRAM

Delhi Delhi – це заклад з індійською кухнею біля площі Льва Толстого від засновниці мережі «Мама Манана». Формат визначають як «карі-бар»: пропонують сім видів карі та страви з тондиру. У двоповерховому приміщенні виділили кілька окремих зал, одну з яких стилізували під дно Індійського океану зі сміттєвим островом.

«Глек»

ДЕ: вулиця Велика Житомирська, 6/11

КОЛИ: 08:00–23:00 (будні), 10:00–23:00 (вихідні)

FACEBOOK

«Глек» визначають формат як «ресторан сучасної київської кухні». У меню – котлета по-київськи, вершковий кролик, парові вареники й запечений баклажан. За напої відповідає колишній бармен Alchemist Bar Віталій Колпачев. Раніше у цьому приміщенні працював заклад Panna Pasticceria.

Rabbit Habit

ДЕ: вулиця Шота Руставелі, 24

КОЛИ: 09:00–23:00

Instagram

Rabbit Habit – це заклад на Шота Руставелі, формат якого називають easy bar. Пропонують страви, які шеф-кухар розробляв разом із дієтологинею та психологинею, коктейлі для кафе підготував Назар Макаров (Barvy, F.U.L.L. Bar).

«Насос»

ДЕ: вулиця Мечникова, 16

КОЛИ: 12:00–22:00

INSTAGRAM

«Насос» – це перезапуск рибного ресторану Fishkultura від власників Mimosa Brooklyn Pizza. Тепер це формат пивного бару: до пива пропонують страви від шеф-кухаря Mimosa Артема Баклицького.

Fair Play

ДЕ: вулиця Ярославів Вал, 30/18

КОЛИ: 09:00–23:00 (з понеділка по четвер), 09:00–02:00 (з п’ятниці по неділю)

FACEBOOK

Fair Play називають «рестораном чесних цін». Заклад використовує формат, за якого гість платить фіксовану суму за вхід, а всередині отримує всі страви за собівартістю. Раніше у цьому приміщенні працювали заклади TartineExtravert і Kora.

Klukva & Brukva Terra

ДЕ: вулиця Велика Житомирська, 10

КОЛИ: 11:00–23:00

FACEBOOK

Klukva & Brukva Terra – це оновлений ресторан української кухні, який раніше працював на вулиці Антоновича. У новому приміщенні на Великій Житомирській до назви додали приставку Terra – це один із проєктів, які незабаром запустить засновниця Вікторія Пархоменко. У меню – «українські бургери» на зразок бургера зі щукою та борщ із кропивою.

«Бабене»

ДЕ: вулиця Франка, 25/40

КОЛИ: 09:00–23:00

FACEBOOK

«Бабене» – це ресторан італійської кухні й тапас-бар на вулиці Франка. У меню – піца, паста та сніданки. Раніше тут працювали заклади Cookieton і Butter Green.

«Джаніко»

ДЕ: Бессарабська площа, 2

КОЛИ: 12:00–22:00

FACEBOOK

«Джаніко» – це ресторан грузинської кухні в колишньому приміщенні Loft Bar на Бессарабському ринку. У закладі та на літньому майданчику біля фасаду ринку пропонують хачапурі, хінкалі та інші грузинські страви. Відповідають за формат власники Rabbit Habit.

Pizza Factory

ДЕ: вулиця Сагайдачного, 35

КОЛИ: 12:00–22:00

INSTAGRAM

Pizza Factory – це піцерія на вулиці Сагайдачного. У меню 15 видів піци, їх створили за концепцією з піцою різних континентів. Раніше у цьому приміщенні працював заклад Beef & Beer.

«Барсук»

ДЕ: вулиця Василя Липківського, 37-В

КОЛИ: 09:00–23:00

FACEBOOK

«Барсук» – це перший заклад ресторатора Дмитра Борисова, у липні на Солом’янці відкрили другий гастробар формату, що працює на умовах франчайзу. У закладі в ЖК «Династія» пропонують «космополітичний comfort food»: зелений борщ, том-кха та папарделе із судаком.

«Дедіко»

ДЕ: проспект Лобановського, 6-А

КОЛИ: 11:00–23:00

FACEBOOK

«Дедіко» – це грузинський ресторан на проспекті Лобановського, який відкрили співзасновники Hangover. Формат визначають як «сімейний ресторан», у меню – «традиційні грузинські й авторські страви за демократичними цінами».

«Томатологія»

ДЕ: вулиця Січових Стрільців, 26

КОЛИ: 10:00–23:00

FACEBOOK

«Томатологія» – це заклад у колишньому приміщенні Like A Local’s Wine Bar на Січових Стрільців. Концепцію побудували навколо фермерських помідорів: різні види томатів додають у всі страви, також пропонують п’ять видів коктейлю Bloody Mary.

Sin

ДЕ: бульвар Лесі Українки, 34

КОЛИ: 10:00–23:00

FACEBOOK

Sin – це ресторан у колишньому приміщенні закладів Almondo та Gatsby на бульварі Лесі Українки. Шеф-кухар Sin – Терентій Сопін, який раніше працював у закладах Win Bar і Milano Torino Vermuteria.

«Сочный Восточный»

ДЕ: вулиця Велика Васильківська, 44

КОЛИ: 10:00–22:00

FACEBOOK

«Сочный Восточный» – це заклад на подвір’ї на вулиці Великій Васильківській. Позиціюють як мангал-бістро, в якому готують близькосхідну та кавказьку кухні.

Dvor 76

ДЕ: вулиця Велика Васильківська, 76-Б

КОЛИ: 12:00–21:00

FACEBOOK

Dvor 76 – це сезонний заклад у подвір’ї біля «Олімпійської». Пропонують боули, сніданки й напої, а ще тут проводять тренування та сеанси йоги.

Forest Cafe

ДЕ: вулиця Славгородьска, 55

КОЛИ: 11:00–23:00 (з неділі по четвер), 11:00–01:00 (п’ятниця та субота)

FACEBOOK

Forest Cafe – це заклад у парку Партизанської слави біля станції метро «Бориспільська». На терасі біля озера пропонують страви на зразок хачапурі та вареників.

«БПШ» на вокзалі

ДЕ: Вокзальна площа, 1

КОЛИ: цілодобово

FACEBOOK

«БПШ» – це демократичний формат «Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова» з шаурмою, біляшами та пончиками. Особливість закладу на Центральному вокзалі – цілодобовий режим роботи. У колишньому приміщенні українського фастфуду McFoxy близько 150 посадкових місць.

Pastateca

ДЕ: с. Крюківщина, вулиця Василя Стуса, 16

КОЛИ: 10:00–22:00

Facebook

Pastateca – це ресторан італійської кухні, який відкрив співзасновник Celentano та «Желток» Максим Храмов. Перший заклад працює біля площі Льва Толстого, другий відкрили під Києвом у Крюківщині. У меню – паста, піца та інші італійські страви.

«Білий налив» на Оболоні

ДЕ: вулиця Героїв Дніпра, 30

КОЛИ: 11:00–23:00

FACEBOOK

«Білий налив» – перший демократичний формат Дмитра Борисова. Сьомий заклад формату відкрили на останній станції метро синьої гілки «Героїв Дніпра». Хот-доги, сидр і наливка по 29 гривень – усе, як у 22 закладах в Україні.

  • БАРИ

B Boutique Bar

ДЕ: ТЦ Mandarin Plaza, вулиця Басейна, 6

КОЛИ: 10:00–23:00

Instagram

B Boutique Bar – це оновлений заклад Biancoro Boutiquebar, який «Ресторани Гусовських» відкрили у 2008 році. У липні коктейльний бар перезапустила нова власниця – зі збереженням класичного підходу до коктейлів і кухні та шеф-бартендеркою Іриною Машихіною.

Верхній бар «Складу»

ДЕ: Бессарабський ринок, Бессарабська площа, 2

КОЛИ: 16:00–23:00

FACEBOOK

«Склад» – це бар від власників «БарменДиктату» у приміщенні Бессарабського ринку. У липні у фасадній частині приміщення почав роботу окремий коктейльний бар: з концепцією Києва на межі XIX і XX століть і з чинною найкращою бартендеркою України за версією World Class Анастасією Готою за баром.

«Баркультура»

ДЕ: вулиця Драгоманова, 31

КОЛИ: 14:00–00:00 (з неділі по четвер), 15:00–02:00 (п’ятниця та субота)

FACEBOOK

«Баркультура» – це коктейльний бар на лівому березі, власники називають його «першим коктейльним баром на Позняках». Запустила формат команда N::B Cocktails Bar, коктейлі пропонують від 109 гривень.

Gradus Bar

ДЕ: вулиця Велика Васильківська, 13/1 (вхід із вулиці Рогнідинської)

КОЛИ: 15:00–23:00 (з понеділка по п’ятницю), 15:00–3:00 (з суботи по неділю)

INSTAGRAM

Gradus Bar – це заклад із настоянками й коктейлями на настоянках у дворі біля площі Льва Толстого.

Pure & Naive Wine Bar & Bistro

ДЕ: вулиця Франка, 25

КОЛИ: 13:00–23:00 (з вівторка по неділю), 16:00–23:00 (понеділок)

INSTAGRAM

Pure & Naive Wine Bar & Bistro – це перезапуск необістро «Асамблея» біля Золотих воріт. Тепер це винний бар із магазином вина й бістро, окремо власники готують кілька нових форматів закладів.

Zirka Sparkling Wines Bar

ДЕ: Zarina, бульвар Тараса Шевченка, 2

КОЛИ: 12:00–21:00

FACEBOOK

Zirka Sparkling Wines Bar – це бар з ігристим, який відкрили в бутику виробника ювелірних виробів Zarina на розі Хрещатика та бульвару Шевченка. За винну карту та коктейлі відповідала команда винного бару Malevich.

Toscana Wine Bar

ДЕ: ТРЦ Retroville,проспект Правди, 47

КОЛИ: 11:00–23:00

FACEBOOK

Toscana Wine Bar – це винний бар і магазин вина в новому ТРЦ Retroville на Виноградарі. Перший заклад працює в ТРЦ Dream Town.

Biologist Terrace

ДЕ: ВДНГ, проспект Глушкова, 1, павільйон №6

КОЛИ: 14:00 – до останнього гостя

FACEBOOK

Biologist Terrace – це винний бар на ВДНГ, де пропонують українські вина та сири від крафтових виробників.

«Синичка»

ДЕ: «Кураж», 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова, 1

INSTAGRAM

«Синичка» – це винний бар барахолки «Кураж», працюють лише під час заходів «Куражу». Винну карту склав Роман Ремеєв, шеф-сомельє goodwine.

«Из Одессочки винишко»

ДЕ: фудкорт ВДНГ, проспект Глушкова, 1

КОЛИ: 13:30–23:30

FACEBOOK

«Из Одессочки винишко» – це заклад із вином на території ВДНГ. У винній карті – крафтові столові вина з невеликого винного виробництва в Одеській області. До вина пропонують устриці та равликів.

  • КАВ’ЯРНІ

Feeltrd

ДЕ: ТЦ Silver Breeze, проспект Тичини, 1-В

КОЛИ: 08:00–20:00

Feeltrd – це перша кав’ярня нового формату «Сільпо», яку відкрили у ТЦ Silver Breeze на лівому березі. У меню – класичні кавові напої та фільтр на зерні власного обсмажування. За запуск відповідає кавовий експерт Fozzy Group Женя Горбань.

Idealist Coffee

ДЕ: БЦ Astarta, вулиця Ярославська, 58

КОЛИ: 08:30–19:00 (будні)

INSTAGRAM

Idealist Coffee – це мережа кав’ярень, у липні відкрили перший заклад на Подолі. У кав’ярні в БЦ Astarta пропонують кавові напої, десерти та каву власного обсмажування.

Pattern Coffee

ДЕ: вулиця Омеляновича-Павленка, 18/20

КОЛИ: 10:00–21:00

INSTAGRAM

Pattern Coffee – це другий заклад однойменної мережі після точки на Дарниці. У кав’ярні на колишній вулиці Московській пропонують каву та десерти, з вікон – краєвид на Кримський дім.

Buck Coffee Roasters

ДЕ: вулиця Хорива, 23

КОЛИ: 08:00–22:00 (будні), 10:00–22:00 (вихідні)

INSTAGRAM

Другий заклад мережі Buck Coffee Roasters відкрили на вулиці Хорива, неподалік від першої кав’ярні на Костянтинівській. Пропонують каву власного обсмажування та десерти.

Industrial Coffee

ДЕ: вулиця Іоанна Павла II, 10К3

КОЛИ: 08:00–20:00 (будні), 10:00–19:00 (вихідні)

INSTAGRAM

Industrial Coffee – це кав’ярня на Печерську. Окрім кави, пропонують кавові заходи на зразок капінгів і змагань.

Be Specialty

ДЕ: вулиця Велика Васильківська, 66/68

КОЛИ: 09:30–21:00

INSTAGRAM

Be Specialty – це мережа київських кав’ярень, новий заклад відкрили біля «Олімпійської». Працює кав’ярня у приміщенні магазину навпроти НСК «Олімпійський».

Oh!Coffee

ДЕ: провулок Політехнічний, 1/33

КОЛИ: 08:00–19:00 (будні), 10:00–19:00 (вихідні)

INSTAGRAM

Oh!Coffee – це кавовий корнер біля КПІ з кавою, колд-брю та прохолодними напоями. Відкрили заклад у межах креативної агенції.

«Клуб кави»

ДЕ: ЖК «Венеція», вулиця Маршала Конєва, 10/1

КОЛИ: 08:00–22:00 (будні), 09:00–22:00 (вихідні)

INSTAGRAM

«Клуб кави» – це українська мережа кав’ярень, представлена у Хмельницькому, Харкові та Вінниці. Перший заклад у Києві відкрили на Теремках-2, у ЖК «Венеція».

Rise Espresso Bar

ДЕ: вулиця Мартиросяна, 19

КОЛИ: 07:30–20:00 (будні), 09:30–20:30 (вихідні)

INSTAGRAM

Rise Espresso Bar – це кав’ярня на Солом’янці, другий заклад власників у районі.

Yellow Cup

ДЕ: вулиця Антоновича, 12

КОЛИ: 08:00–22:00

FACEBOOK

Yellow Cup – це новий заклад мережі, яка також працює на Подолі, а ще на вулицях Липківського та Сурікова. У приміщенні поряд із площею Льва Толстого пропонують каву та десерти від локальних виробників.

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *