Успешный город

30 закладів, які відкрили в Києві в жовтні

  • РЕСТОРАНИ ТА КАФЕ

Eastman

ДЕ:вулиця Велика Васильківська, 85-87

КОЛИ:12:00–22:00 (тестовий режим)

INSTAGRAM

Eastman – новий і найбільший ресторан First Line Group («Жизнь замечательных людей», «Любимый дядя», «Итальянская редакция»), присвячений кухні Азії. Шеф-кухар Володимир Ташаєв підготував страви від Близького Сходу до Південно-Східної Азії, від хумусу та карі до рамену і декількох видів пельменів. Наразі заклад працює з 12:00 за попереднім записом, незабаром планують ввести сніданки та відчиняти двері з 09:00.

Chica Poblana

ДЕ:Tin Tin Food Spot, вулиця Липинського, 15

КОЛИ:12:00–22:00

INSTAGRAM

Chica Poblana – це мексиканська такерія, яку запустили в межах фудхолу Tin Tin Food Spot біля велотреку. Шеф-кухар Ілля Сьомін з’їздив до Мексики, привіз звідти блакитну кукурудзу та вісім видів сушеного перцю чилі, а також спеціальний млинок із вулканічними жорнами та дві машини для формування тортильї. Тепер у Tin Tin Food Spot можна скуштувати не лише фо від Tin Tin і піцу Pie Spot, а й тако та кесадільї.

Supra

ДЕ:Bursa Hotel, вулиця Костянтинівська, 11

КОЛИ: 07:00–23:00

INSTAGRAM

Supra – це перезапуск закладу на першому поверсі готелю Bursa на Подолі. Тепер формат визначають як необістро, за кухню відповідає шеф-кухар Григорій Самгін, який здобув кулінарну освіту в школі Ferrandi в Парижі. У меню, наприклад, гарбузовий гратен із соусом бешамель і копченим сулугуні. Як і раніше, заклад працює з 07:00.

«Хумусія»

ДЕ: Bro Market, вулиця Велика Васильківська, 1/3-2

КОЛИ:11:00–22:00

INSTAGRAM

«Хумусія» – це моноформат хумусу, який шеф-кухар Олексій Краковський запустив у межах фудхолу Bro Market. У меню три види хумусу (класичний, зелений і червоний), до страви з нуту пропонують додатки; також готують «Бессарабську шаурму». Раніше шеф з Ізраїлю Краковський співпрацював із «Сім’єю ресторанів Дмитра Борисова» та «Ресторанами Гусовських».

Kim Kimchi

ДЕ:ТРЦ Retroville, проспект Правди, 47

КОЛИ: 10:00–22:00

INSTAGRAM

Kim Kimchi – заклад із корейським барбекю в ТРЦ Retroville. Пропонують можливість власноруч приготувати м’ясо, а також скуштувати страви корейської кухні. За проєкт відповідала майстерня Balbek Bureau.

Chin Chin

ДЕ: Бессарабська площа, 2

КОЛИ:10:00–22:00

INSTAGRAM

Chin Chin – це азійське кафе від одеської ресторанної компанії G-Group (Mamma Italia, Kinza, «Гарячі перці»). Перший заклад формату в Києві відкрили на фасаді Бессарабського ринку напроти Bro Market. У меню – локшина, рис і бао.

Haka Mada

ДЕ:вулиця Велика Васильківська, 136

КОЛИ: 09:00–22:00

FACEBOOK

Haka Mada – це ресторан із боулами та суші, який запустила колишня керівниця мережі ресторанів Савви Лібкіна Інна Дворська. Перший заклад Haka Mada, який на запуску мав назву Hakamada, відкрили на вулиці Жилянській у червні. Друге кафе почало роботу навпроти ЖК «Французький квартал-2» біля Либідської площі.

«Грузія-фільм»

ДЕ: вулиця Велика Житомирська, 40

КОЛИ: 11:00–23:00

FACEBOOK

«Грузія-фільм» – ресторан грузинської кухні, стилізований під грузинську кіностудію радянських часів. У просторі біля Львівської площі пропонують грузинські страви та проведення заходів. Раніше у цьому приміщенні працював «Тургенеф» Миколи Тищенка.

«Угольок»

ДЕ:вулиця Сагайдачного, 35

КОЛИ:12:00–23:00

FACEBOOK

«Угольок» – це ресторан із м’ясними стравами на вугіллі, що відкрили на вулиці Сагайдачного. Працює в одному приміщенні з піцерією Pizza Factory, тож гостю подають меню з асортиментами двох закладів. Відкрили заклад у колишньому приміщенні Beef & Beer.

Praktika

ДЕ: вулиця Бульварно-Кудрявська, 3

КОЛИ:11:00–23:00

INSTAGRAM

Praktika – це перезапуск ресторану «Практика» біля Львівської площі. Формат визначають як «ф’южн культурних кодів, авторської кухні та сталої практики бартендерів». Розташований заклад у будинку 1876 року, за який відповідав архітектор Павло Спарро, що зводив частину будівель Києво-Печерської лаври та один з ярусів Софійської дзвіниці.

Zein

ДЕ:бульвар Лесі Українки, 34

КОЛИ:09:00–23:00 (будні), 12:00–23:00 (вихідні)

Zein – це ресторан паназійської кухні на бульварі Лесі Українки, який відкриють 31 жовтня. У закладу працюватиме кілька зал, включно із зонами для гастрономії та караоке. Раніше у цьому приміщенні працював ресторан Sin, який відкрили в липні 2020 року.

«Щастя на Русанівці»

ДЕ: Русанівська набережна, 8

КОЛИ: 09:00–22:00

INSTAGRAM

«Щастя на Русанівці» відкрили як «сімейний ресторан сучасної української кухні». У меню, до прикладу, борщ, галушки з копченим салом і деруни із сьомгою.

Geo

ДЕ:вулиця Вадима Гетьмана, 27

КОЛИ: 10:00–22:00

INSTAGRAM

Geo – ресторан грузинської кухні на Шулявці. «Це ресторан із затишною атмосферою, оригінальним дизайном і смачною кухнею з грузинським колоритом», – розповідають у закладі на вулиці Гетьмана.

  • КАВ’ЯРНІ

Espressoholic

ДЕ: вулиця Велика Житомирська, 8/14

КОЛИ:09:00–21:00

INSTAGRAM

Espressoholic – київська мережа кав’ярень, що працює в місті з 2011 року. П’ятий заклад відкрили на першому поверсі ресторану Buena Vista на розі вулиць Великої Житомирської та Володимирської. Пропонують напої на основі еспресо та фільтр, а також авторський напій із кавою й ромом.

Honest Coffee Bar

ДЕ: вулиця Мечникова, 7

КОЛИ: 09:00–22:00

INSTAGRAM

Honest Coffee Bar – перша кав’ярня від власників мережі «Пиріжкова Тітка Клара». У закладі біля станції метро «Кловська» пропонують класичні кавові напої та каву ручного приготування, а також вино та десерти.

«Хлібний» біля Львівської площі та площі Льва Толстого

ДЕ: вулиця Бульварно-Кудрявська, 1/37; вулиця Льва Толстого 11/61;

КОЛИ: 07:30–23:00

INSTAGRAM

«Хлібний» – мережа кафе-пекарень від рестораторів Дмитра Заходякіна та Аліни Косічкіної («Редкая птица», Holy Burger, «Стейкхаус»). У жовтні відкрили два нові «Хлібні» – на розі Ярославового Валу й Бульварно-Кудрявської та Льва Толстого й Володимирської відповідно. Обидва заклади працюють у колишніх приміщеннях дайнерів «Желток».

Idealist Coffee

ДЕ: БЦ Senator, вулиця Московська, 32/2

КОЛИ: 09:00–22:00

INSTAGRAM

Idealist Coffee – мережа кав’ярень, що почала розвиток з аеропортів «Жуляни» й «Бориспіль», а тепер масштабується в Києві. Новий заклад відкрили в бізнес-центрі Senator на Московській. Пропонують не лише кавові напої, а й сніданки та обіди.

Coffee & TV

ДЕ: Бессарабський ринок, Бессарабська площа, 2

КОЛИ: 08:00–22:00

INSTAGRAM

Coffee & TV – це кав’ярня, що працює на Бессарабському ринку в режимі take away. Заклад назвали на честь однойменної пісні гурту Blur, пропонують каву та десерти.

12 Coffee & Croissants

ДЕ: вулиця Петлюри, 5

КОЛИ:08:00–20:00 (будні), 10:00–18:00 (вихідні)

INSTAGRAM

12 Coffee & Croissants – кафе неподалік від Центрального вокзалу з кавою та дванадцятьма видами круасанів. Наприклад, готують круасани з хамоном і лимонною меренгою.

Blender Cafe

ДЕ:ЖК «Нова Англія», вулиця Максимовича, 24

КОЛИ:08:00–20:00

INSTAGRAM

Blender Cafe – це кафе на території житлового комплексу «Нова Англія» в Голосіївському районі. Пропонують кавові напої та боули. Зверніть увагу, що вхід на територію ЖК через пункт охорони.

Mountains Coffee Bar

ДЕ:ЖК «Ізумрудний», вулиця Генерала Шаповала, 2

КОЛИ: 08:00–21:00 (будні), 09:00–21:00 (вихідні)

INSTAGRAM

Mountains Coffee Bar – кав’ярня в житловому комплексі «Ізумрудний» на Солом’янці. У меню кава, десерти та сендвічі. Вхід на територію ЖК через пункт охорони.

Target Cafe

ДЕ: ЖК «Автограф», 3-й дім, вулиця Жмаченка, 28-Б

КОЛИ:09:00–22:00

INSTAGRAM

Target Cafe – кафе в житловому комплексі «Автограф» на Північно-Броварському масиві біля парку «Перемога». У меню – кава, сендвічі та сніданки, які готують до 16:00.

  • А ТАКОЖ

«Буду бургер»

ДЕ: БЦ «Каньйон», вулиця Ярославська, 56-А

КОЛИ: 08:00–21:00

FACEBOOK

«Буду бургер» – це бургерна в межах супермаркету «Сільпо» на Подолі, за яку відповідають засновники кафе Honey. У меню – бургери, бурито та врапи.

«Мамасіта»

ДЕ: VE Space, вулиця Хмельницького, 16-22

КОЛИ:11:30–22:00

INSTAGRAM

«Мамасіта» – це точка на фудкорті VE Space біля «Театральної», де пропонують страви з Індонезії на зразок мі-ґоренґ і тако. Раніше заклад працював біля «Олімпійської», ще раніше запускали його як перший в Україні ресторан індонезійської кухні 17.804.

Gringo

ДЕ: вулиця Фізкультури, 15

КОЛИ:10:00–22:00

INSTAGRAM

Gringo Street Food – це фургон із буріто, тако та гіросом біля «Олімпійської». Це друга точка Gringo в місті після локації на лівому березі біля «Осокорків».

Tsuposh

ДЕ:ТРЦ Lavina Mall, вулиця Берковецька, 6-Д

КОЛИ:10:00–22:00

INSTAGRAM

Tsuposh – це кафе з азійськими стравами. Другий заклад від шеф-кухаря Юрія Сіма відкрили у ТРЦ Lavina Mall.

  • МЕРЕЖЕВІ ЗАКЛАДИ

  • Новий заклад формат ESHAK від Bulldozer Group («Желтое море», «Рыба Пила») на Теремках.
  • 3-й заклад мережі кафе CITY-ZENвід USG Holding («Сушия», Il Molino, Sam’s Steak House) на Русанівській набережній.
  • 4-й заклад мережі демократичних барів «ЦВЕТОЧНАЯ МАФИЯ»на Подолі.
  • 23-й заклад мережі пиріжкових «ТІТКА КЛАРА» в будівлі «Київміськбуд» неподалік «Арсенальної».

Джерело: https://www.the-village.com.ua/village/food/food-guide/303527-established-october-2020-kyiv-food-market-eastman-chica-poblana-supra

Добавить комментарий