Успешный город

150 000 ХАРКІВ’ЯН ВТРАТИЛИ ЖИТЛО ЧЕРЕЗ ВІЙНУ, — ІГОР ТЕРЕХОВ 

Про це повідомили у Харківській міській раді. 

9 червня на засіданні Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи у Раді Європи  мер Харкова розповів, що 500 багатоповерхових будинків (зокрема 9- та 16-поверхових) не підлягають відновленню. Через повномасштабне вторгнення 150 000 осіб втратили житло. 

«Щодня ворог руйнує об’єкти інфраструктури, житлові будинки, зносить цілі мікрорайони. А за цим усім стоять життя та долі людей», — каже мер Харкова. 

Він зазначив, що завдання міської влади — забезпечити життєдіяльність міста, безпеку містян та умови для відновлення зруйнованої економіки. Тому вже працює громадський транспорт, і почалася розробка нового Генплану міста на чолі з британським архітектором Норманом Фостером. У Харкові планується будівництво нових мікрорайонів та транспортних розв’язок з використанням сучасних технологічних розробок. 

«Нам необхідно розпочати будівництво нових об’єктів, щоб створити робочі місця. У майбутньому мегаполісі ми створимо індустріальні парки для надходження інвестицій. Харків завжди був самодостатнім містом і таким, я впевнений, буде і після нашої перемоги. Ми залучимо найкращих експертів», — зазначив Ігор Терехов. 

Міський голова повідомив, що для розвитку Харкова дуже важлива співпраця з міжнародними організаціями, містами-побратимами та партнерами. Тому зараз міська влада працює над концепцією створення Координаційної ради міст-партнерів для максимально ефективного використання міжмуніципального співробітництва.  

Джерело