15 серпня у Києві відбудеться Національне вітрильне ралі на підтримку захисників України

15 серпня у Києві відбудеться Національне вітрильне ралі на підтримку захисників України

15 серпня у столиці відбудеться Національне вітрильне ралі на підтримку захисників України «Вітрила волі та єдності».

В суботу, 15 серпня, о 10:00 у столиці на Річковому вокзалі відбудеться Національне вітрильне ралі. Про це повідомляє сайт Хрещатик.news з посиланням на пресслужбу КМДА. Захід відбуватиметься в рамках програми реабілітації та підтримки учасників бойових дій, щоб допомогти їм адаптуватися до цивільного життя. Команди будуть формуватися з 3-4 осіб — учасників бойових дій, згідно з заявками, поданим капітанами. Заявки можна подати за посиланням: https://forms.gle/XX4sRGWfhEZPdBeE8.

Під час заходу відбудеться презентація онлайн-школи дистанційного навчання яхтингу для учасників бойових дій та навчальні майстер-класи для отримання практичних навичок водних видів спорту для ветеранів АТО. Організатори заходу – громадська організація «Київський міський крейсерський яхт-клуб» у партнерстві із КБУ «Київський центр допомоги учасникам АТО» та ГС «Національна рада спортивної реабілітації захисників України».

Джерело: https://khreschatyk.news/15-serpnya-u-kyyevi-vidbudetsya-natsionalne-vitrylne-rali-na-pidtrymku-zahysnykiv-ukrayiny/

Leave a comment

Send a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *