Главная / Главное / Вечори класичного інтелектуального кіно

Вечори класичного інтелектуального кіно

Харківський юридичний кіноклуб запрошує своїх постійних учасників, друзів та гостей на засідання, що відбудеться в середу, 14 березня, о 16-30 год. у приміщенні Навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Пушкінська, 84-А, 4-й поверх, ауд. 409к).

Засідання відбудеться в межах експериментального культурного проекту «ВЕЧОРИ КЛАСИЧНОГО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КІНО В ХАРКІВСЬКОМУ ЮРИДИЧНОМУ КІНОКЛУБІ». Метою проекту є обговорення зі студентами, аспірантами та науковцями епохальних шедеврів світового кіномистецтва, що належать до скарбниці світової культури та входять до професійних переліків найвидатніших фільмів ХХ століття.

Тема засідання: ««ПОСЕРЕДНИКОМ МІЖ РОЗУМОМ І РУКАМИ ПОВИННЕ БУТИ СЕРЦЕ»: ТОЛЕРАНТНІСТЬ І НЕТЕРПИМІСТЬ У ДЗЕРКАЛІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО НІМОГО КІНО».

У засіданні відбудуться перегляд та обговорення трьох легендарних шедеврів європейського кінематографа, що входять до обов’язкових навчальних програм усіх кіноінститутів та кінознавчих факультетів світу: фрагментарно — фільмів «ПАНЦИРНИК «ПОТЬОМКІН»» (СРСР, 1925, режисер Сергій Ейзенштейн) та «МЕТРОПОЛІС» (Веймарська республіка, 1926, реж. Фріц Ланґ), докладно — стрічки «СТРАСТІ ЖАННИ Д’АРК» (Франція, 1928, реж. Карл Теодор Дреєр, відновлена реставрована версія).

Домашніх завдань проектом не передбачено.
Модераторами проекту є засновники Харківського юридичного кіноклубу, викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Дмитро Вовк та Віктор Смородинський.

Організаційно-технічне та інформаційне забезпечення проекту здійснює викладач НЮУ ім. Ярослава Мудрого Олександр Сидєльніков.

Усі, хто має намір узяти участь у засіданні, мають заздалегідь зареєструватися за цим посиланням: docs.google.com/forms/d/1gfAiirU8AKXYksVZ78zmwN7lnEAdtRFi6lzMN5yOOls/edit

 

Обо мне - city.successful@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *