Главная / Главное / Харківські тхеквондисти стали абсолютними чемпіонами України

Харківські тхеквондисти стали абсолютними чемпіонами України

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, чемпіонати з олімпійського тхеквондо в об’єднаному форматі відбулися в Україні вперше в історії та зібрали близька 1 700 учасників з 22 регіонів.

Медалі були розіграні серед дорослих (спортсмени 2001 р.н. та старші), молоді ( 1998-2002 р.н.), юніорів (2001-2003 р.н.), кадетів (2004-2006 р.н.), юнаків (2007-2008 р.н.) та молодших юнаків (2009-2010 р.н.).

Спортсмени Харківської області завоювали 123 медалі: 28 золотих, 30 срібних та 65 бронзових, а також перемогли в командному заліку в кожній з вікових категорій.

У змаганнях серед дорослих збірна Харківської області здобула п’ять золотих, чотири срібні та п’ять бронзових нагород. У командному заліку дорослого чемпіонату збірна посіла перше місце. Друге було за тхеквондистами з Хмельницької області, а замкнули трійку кращих кияни.

У змаганнях серед молоді харків’яни завоювали п’ять золотих, п’ять срібних та 10 бронзових нагород. У командному заліку молодіжного чемпіонату перше місце було за нашою збірною, друге вибороли тхеквондисти Дніпропетровської області, третє – Запорізької області.

На чемпіонаті країни серед юніорів харків’яни завоювали п’ять золотих, шість срібних та 15 бронзових медалей. У командному заліку перемога також була за збірною Харківщини, друге посіли кияни, а третє – збірна Хмельницької області.

На чемпіонаті серед кадетів харківські спортсмени вибороли п’ять золотих, п’ять срібних та дев’ять бронзових медалей та знову були першими у командному заліку. Друге місце було за командою Києва, третє посіла збірна Дніпропетровської області.

У змаганнях серед наймолодших учасників – чемпіонаті України серед юнаків та молодших юнаків — збірна Харківської області завоювала вісім золотих, 10 срібних та 26 бронзових медалей. Перемогли харківські тхеквондисти і в командному заліку чемпіонату України у цій віковій групі. Другими були кияни, а третє місце посіла збірна Хмельницької області.

Обо мне - city.successful@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *